Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Збереження життя і здоров’я працівників – важлива задача для роботодавця!

02.12.2019

      Питання охорони праці є дуже важливим і має неабияке значення для українського суспільства, надто сьогодні, коли більшість підприємств намагається оптимізувати виробничі витрати і не приділяють належної уваги створенню безпечних і нешкідливих умов праці. Травматизм на виробництві негативно позначається на рівні життя людей. Дотримання конституційних прав громадян на безпечні та здорові умови праці є головним принципом державної політики у сфері охорони праці.

      Для запобігання нещасних випадків на виробництві, безробітні громадяни прослухали короткотермінові онлайн-курси «Актуальні питання з охорони праці». Слухачі Вовчанської РФ ХОЦЗ дистанційно вивчали правила поведінки, знання та навики безпечного поводження з питань техніки безпеки, охорони праці. Особливу увагу приділяли наданню першої домедичної допомоги потерпілим у разі настання нещасного випадку. Адже саме якісна та своєчасна домедична допомога відіграє важливу роль у процесі подальшого лікування потерпілого і не рідко вирішує стан його здоров’я та працездатність в майбутньому.

      Одним із найважливіших шляхів зменшення рівня виробничого травматизму, покращення стану охорони праці є об’єднання зусиль в цьому напрямі всіх зацікавлених сторін — роботодавців, органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій. Лише спільно можна забезпечити збереження життя, здоров`я та працездатності наших громадян!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше