Засідання клубу «Побудуй свою кар’єру»

24.09.2019

20 вересня 2019 року фахівцями Вовчанської районної філії ХОЦЗ було проведено чергове засідання клубу «Побудуй свою кар’єру” для безробітних жінок, які мають дітей до 6 років.

З приводу соціального статусу, суспільного становища жінки тривають дискусії протягом всього періоду існування людства. Становище жінки і надалі залишається темою для обговорень як в науковому, так і на побутовому рівнях. Тому темою чергового заходу стало питання гендерної рівності між чоловіками та жінками в усіх сферах життєдіяльності людини. Утвердження гендерної рівності — важливий напрямок в Україні за останні роки. Це питання проходить крізь всі проблеми сьогодення і є актуальним в житті кожного з нас.

Вважається, що жінкам побудувати кар’єру складніше,ніж чоловікам, адже саме жінка приділяє більше уваги родині, частіше ходить на лікарняний через хворобу дитини, беруть тайм-аут на час декретної відпустки. Соціально-психологічні дослідження показали, що жінки не менше, ніж чоловіки, зацікавлені в просуванні по службі та підвищенні свого освітнього рівня, орієнтовані на престиж, заробітну платню, мають не менше почуття відповідальності. Але відомим є й той факт, що жіночій кар’єрі об’єктивно заважає природна, біологічна роль жінки, яка пов’язана з необхідністю об’єднання професійних, подружніх та батьківських функцій.
      З фахівцями районної філії учасниці клубу визначали роль жінки у суспільстві, виявляли власні ділові якості, акцентували їхню увагу на шляхи побудови кар’єри та уникненні помилок при цьому.

Крім того, жінки ознайомилися з електронними сервісами служби зайнятості, з графіком навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ в жовтні 2019 року.

Учасниці клубу активно обговорювали отриману інформацію у невимушеній та позитивній атмосфері.