Запрошуємо жителів Вовчанщини пройти навчання!

19.09.2020

Становлення і розвиток професії слюсаря тісно пов’язані з розвитком техніки, а саме з вдосконаленням технології обробки металів, з винайденням і вдосконаленням машин і механізмів. Слюсар – це робітник, який обробляє метали ручним або механізованим інструментом, а також складає, регулює, ремонтує машини та механізми. Праця слюсаря-ремонтника потрібна в багатьох галузях господарства: на машинобудівних підприємствах, в будівних організаціях, в сільському господарстві, на підприємствах і організаціях сфери побутового обслуговування.

Слюсар-ремонтник відновлює первісний стан промислового обладнання, забезпечує його безперебійну роботу, здійснює повсякденний технічний нагляд, а в необхідних випадках проводить поточний та капітальний ремонти.

Якщо Вас зацікавила можливість отримати професійно-технічну освіту за професією «слюсар-ремонтник» - звертайтеся до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості.

Навчання проходить на базі Харківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Наші переваги :

• стислі терміни навчання (строк навчання - з 21.09.20 по 03.03.21 рр.);
  • проживання у гуртожитку - безкоштовне;
  • сучасна матеріально-технічна база навчального закладу;
  • подальше працевлаштування і отримання стабільного прибутку.

Для громадян, які зареєстровані у Вовчанській РФ ХОЦЗ, навчання безкоштовне.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Вовчанськ,  вул.1 Травня,15 або за тел.(05741) 4-23-80, (05741) 4-49-96.