Запрошуємо жителів Вовчанщини пройти навчання!

26.02.2021

Значимість електрики для сучасної людини переоцінити складно. Уявити собі життя без цього «чарівного світу» просто неможливо.

З кожним роком електромонтери стають все більш затребуваними в сучасному суспільстві. Саме тому і ставлення до них міняється рік від року: зростають зарплати, забезпечуються додаткові можливості для відпочинку фахівців.

Ринок праці

Сучасний «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» повинен знати:

• будову і принцип роботи устаткування, що обслуговується, його електромонтажні схеми і пускорегулювальну апаратуру;
  • оптимальні засоби наладки щіткового механізму електродвигунів;
  • принцип дії і правила користування вимірювальними приладами;
  • правила безпечної роботи зі струмом.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування повинен вміти:

• розбирати, ремонтувати електрообладнання верстатів, добре читати електричні схеми;
  • лудити, паяти, ізолювати, прокладати і з'єднувати електропроводи, кабелі, а також заземлювати електросилове устаткування; мати навички слюсарної роботи.

Перелік вимог, висунутих до майбутнього електромонтера, значний. Так як молодому спеціалісту належить працювати в небезпечних умовах, то, перш за все, увагу звертають на його фізичний стан.

Витривалість, відмінний зір і відчуття рівноваги - ось неодмінні умови успішної роботи електромонтера. Крім цього, він повинен бути готовий приймати швидкі, обдумані рішення в разі виникнення позаштатної ситуації.

Навчання проходить на базі ДНЗ «Харківське вище професійне училище № 6» (м.Харків вул.Войкова,1). Орієнтовна дата початку навчання – 01.03.2021 року. Термін навчання – 5,64 міс.

Для громадян, які зареєстровані у Вовчанській РФ ХОЦЗ, навчання та проживання у гуртожитку безкоштовні.

Якщо Вас зацікавила можливість отримати професійно-технічну освіту за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» – звертайтеся до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Вовчанськ вул.1-го Травня,15 або за тел. (068) 196-45-15, (05741) 4-49-96.