Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Запрошуємо Вас на семінари з техніки пошуку роботи!

07.12.2020

Якщо ви не знаєте, як правильно підготуватися до співбесіди з роботодавцем, та ще й в режимі Skype - ви можете звернутися за допомогою до фахівців Вовчанської РФ ХОЦЗ, які зможуть професійно підготувати вас до всіх можливих запитань та ситуацій.

Адже в час розвитку інновацій та технологій "прийти на співбесіду" можна і в режимі онлайн, а вебінари, які проводяться у службі зайнятості допоможуть вам, не виходячи з дому, дізнатися безліч корисної інформації.

Домашня атмосфера, комфортні умови, підтримка близьких при потребі, можливість контролювати свої емоції та тримати всі необхідні документи під руками забезпечить більшу ймовірність успішного працевлаштування на бажану посаду.

Запрошуємо вас взяти участь у семінарах з техніки пошуку роботи. Якщо вас зацікавила дана пропозиція – зверніться до Вовчанської районної  філії Харківського обласного центру зайнятості за тел.: (068)196-45-15,  (05741) 44996.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше