Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Запрошуємо на навчання за професією «Плодоовочівник»

18.06.2021

Плодоовочівник – працівник сільського господарства, який займається вирощуванням овочів , плодів, ягід . Його завдання – вирощувати високі й сталі врожаї якісних плодів на основі впровадження досягнень науки і передового досвіду з метою забезпечення потреб населення в цінних, екологічно чистих продуктах харчування.

Найбільше працюють у плодоовочівництві люди, що люблять рослини, ставляться до них, як до живих істот, турботливі, уважні, вдумливі та терплячі. Професія плодоовочівника відноситься до типу „людина - природа”, така група професій вимагає від особистості чуйного, дбайливого ставлення до всього живого, зосередженості, врівноваженості, прагнення до створення прекрасного.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює навчання за професією «Плодоовочівник».

В навчальному господарстві, під керівництвом майстра виробничого навчання, слухачі отримують практичні знання та навички. Навчаються: виконувати роботи з підготовки ґрунту до висівання й садіння сільськогосподарських культур; підготовляти й висівати чи садить овочі, саджанці, сіянці плодово-ягідних культур; виконувати всі роботи з догляду за овочевими чи плодово-ягідними культурами, боротьби із хворобами та шкідниками, підготовувати отрутохімікатів для оброблення посівів і насаджень, збирати врожай, із перероблення овочів, плодів і ягід та зберігання продукції згідно з чинними стандартами, тощо.

Навчання для зареєстрованих безробітних безкоштовне, у разі потреби надається гуртожиток або компенсується вартість проїзду.

Строки навчання: з 05.07.2021 по 04.10.2021.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м.Вовчанськ вул.1-го Травня,15 або за тел. (068) 196-45-15, (05741) 4-49-96.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше