Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Запрошуємо на безкоштовне навчання за професією "Муляр"

26.06.2020

        Є чимало складних і довершених споруд, що вражають сучасників своєю красою та витонченістю ліній, монументальністю та пропорційністю. Єгипетські піраміди, легендарні будівлі Індії, храми Греції, Риму, Софіївський собор у Києві є пам’ятниками досягнень мулярської праці.

Муляр — будівельний робітник, який виконує роботи з мурування або ремонту конструкцій із штучних і природних будівельних матеріалів. Мулярами зводяться цегляні житлові будинки, промислові коплекси, гідротехнічні споруди і мости. На ринку праці професія затребувана, попит на неї стабільний.

Навчання для зареєстрованих безробітних безкоштовне, у разі потреби надається гуртожиток або компенсується вартість проїзду.

Строки навчання: з 01.07.2020 р. по 12.11.2020 р.

За детальною інформацією звертайтесь до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за ☎ ((068)196-45-15, (05741) 44996.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше