Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Заходи для роботодавців

10.11.2020

З метою інформування про легальні трудові відносини фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості залучають роботодавців до участі в різних заходах. Інформація, що отримують роботодавці під час таких заходів, стає в нагоді на шляху до детенізації ринку праці.

Так за період з 01.11.2020 року по 10.11.2020 року представниками Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості було проведено 19 таких заходів для роботодавців району, що здійснюють діяльність у сферах транспорту та кур'єрської діяльності. Це і тематичний семінар "Легалізація зайнятості – крок на зустріч Вашим працівникам (у тому числі інвалідам)", і робочі зустрічі, і телефонні співбесіди. В заходах взяли участь 23 представника роботодавців.

Під час заходів насамперед були розглянуті питання легалізації трудових відносин та неприпустимості допуску до роботи працівників без трудових договорів. Роботодавцям була надана інформація про необхідність дотримання вимог трудового законодавства України.

Ні для кого не є таємницею, що саме роботодавець сприяє зменшенню соціальної напруги в суспільстві; збільшенню надходжень до бюджету; розвитку економіки країни тільки тоді, коли оформлює трудові відносини з найманими працівниками належним чином.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше