Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

З нагоди дня машинобудівника

18.09.2019

      З метою забезпечення якісної співпраці з роботодавцями машинобудівної галузі, оперативного задоволення кадрової потреби, підвищення престижу робітничих професій та з нагоди Дня машинобудівника, 16 вересня 2019 року фахівцями відділу активної підтримки безробітних Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості було проведено семінар «Презентація роботодавця» - ПРАТ «Вовчанський агрегатний завод».

      Учасники заходу мали нагоду ознайомитись з актуальними вакансіями підприємства, умовами праці, про соціальний пакет, який отримують працівники. Усі бажаючі отримали контактні дані підприємства. Фахівець Світлана Федоркова наголосила про можливість навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ для набуття робітничої професії та подальшому працевлаштуванні на ПРАТ «Вовчанський агрегатний завод».

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше