Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як ідеально облаштувати своє робоче місце?

23.10.2019

      Хочеш досягати запаморочливих професійних результатів? Починай з облаштування свого робочого місця. І від того, наскільки тобі буде комфортно під час роботи, залежатиме твоя продуктивність та результативність. Як завжди, від нас – поради, а від тебе – дії. Пам’ятаєш прислів’я: порядок на столі – порядок у голові? Хаотичне нагромадження предметів на робочому столі говорить про те, що в тебе цілковитий хаос в голові або ж, як варіант, що ти – креативна людина. У випадку коли хаос – це твоє друге Я, і ти в ньому прекрасно орієнтуєшся, нічого змінювати не потрібно. Коли ж така ситуація тобі не притаманна, – час зануритися в себе та пошукати причину.

      Ще одна запорука продуктивності праці – достатня кількість світла. Якщо твоє робоче місце біля вікна – вважай, що ти вже отримав свій бонус, адже так щастить не всім. Сонячні промені, які проникатимуть до кімнати, даруватимуть тобі радість та гарний настрій, а від чудового настрою позитивні результати роботи не забаряться.

      Нестача у приміщенні кисню викликає сонливість. Тож, за можливості, придбай або посади кімнатні рослини, які будуть не лише збагачувати кімнату киснем, а приноситимуть естетичну насолоду. Роби все можливе для того, щоб почувати себе комфортно на роботі, адже наскільки гармонійно будеш почуватися, залежатиме і продуктивність праці. Робоче місце можна облаштовувати тоді, коли воно є. А якщо його немає? Тоді завітай до служби зайнятості і ми допоможемо знайти роботу твоєї мрії.

      За додатковою інформацією звертатись до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше