Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як знайти роботу без необхідного досвіду?

12.04.2021

Якщо через відсутність досвіду Ви боїтесь, що вас не візьмуть на омріяну роботу, скористайтесь порадами:

Якщо у вас є лише диплом про освіту, але немає досвіду роботи – сходіть на спеціальні курси чи тренінг, що розширить ваші знання та здібності. Зараз активно розвивається галузь програмування. Тож перспективною для вас може стати саме ІТ-освіта.

Якщо ви проходите стажування у певній компанії, проявляйте ініціативу та підходьте до роботи з творчістю – це виділить вас із натовпу інших стажерів. Ваша мета – будь-яким способом продемонструвати свої знання та вміння.

Будьте готові почати роботу з найнижчих посад. Якщо ви недавно отримали хорошу освіту, ви можете вважати, що занадто компетентні для багатьох посад початкового рівня. Проте варто з чогось починати. Як сказав Лао Цзи, мандрівка довжиною в тисячі кілометрів починається з одного кроку.

Бартер. Можливо, у вас поки немає роботи. Але у вас є величезний ресурс – час. Якщо ви витратите свій час з ентузіазмом, аби зробити певну роботу (дослідження, проект…) для компанії, де хочете працювати, у майбутньому ви зможете отримати хорошу посаду.

  • Якщо знайшовши відкриту вакансію, ви не відповідаєте всім вимогам роботодавця, подивіться ширше на свої навики та вміння. Ваш життєвий досвід може допомогти проявити себе та влаштуватись на бажану роботу.

У Вас виникли питання? Звертайтеся до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Вовчанськ, вул.1-го Травня, 15 або за телефонами: 05741-44996, 068-1964515

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше