Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як шукати роботу в умовах карантину

23.10.2020

Карантин у зв’язку з поширенням в Україні коронавірусу застав багатьох пошукачів зненацька. Цього тижня всі зіткнулися з новими реаліями на ринку праці: наявних працівників роботодавці перевели на дистанційну роботу або відправили у відпустки власним коштом, а пошук нових співробітників дещо загальмував. Тому всі, хто зараз знаходяться в пошуку роботи, бояться так нічого і не знайти.

Виділяйтеся

Коли конкуренція на ринку праці висока, потрібно проявляти креативність та намагатися привернути увагу роботодавця до своєї кандидатури

Зверніть увагу на проектну роботу

У зв’язку із жорсткими карантинними заходами, багато людей залишилися без роботи. Але є галузі, на які попит значно зріс. Тож, якщо ви ніяк не можете сидіти вдома, подумайте, що могли б робити, поки все не стане на свої місця. Також придивіться до вакансій з можливістю працювати віддалено.

Проявляйте ініціативу

У сьогоднішніх реаліях HR-менеджери надто зайняті організацією роботи колективу дистанційно, налагодженню комунікації та допомогою з адаптацією. Тому їм часто не вистачає часу на перегляд резюме та відбір кандидатів для співбесід. Не соромтеся проявити ініціативу та самому зателефонувати HR-у.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше