Як не помилитися на співбесіді?
22.07.2021Успіх під час співбесіди залежить не тільки від професійних якостей, а й від того, яке перше враження ви справите на роботодавця.
Під час співбесіди, шукач роботи не підозрює, що може здійснювати помилки, ось декілька з них:
Багато професійних термінів
Роботодавець оцінює навички і знання фахівця, а не вміння красиво говорити, не потрібно завантажувати розмову великою кількістю термінів.
Загальні фрази або перенасичення життєвими історіями, замість демонстрації реальних результатів.
Багато зайвих деталей
Будь-яка відповідь починає розповіддю «з найдавніших часів».
Якщо фахівець не в змозі себе оцінити, розповісти про те, що він вміє і як його робота допомагає заробити або заощадити роботодавцю - можна вважати співбесіду провальною.
Говорити з роботодавцем на одній мові, вигідно презентувати свої сильні сторони, як фахівця - це навичка, якій потрібно вчитися.
І, так - це ключова навичка при пошуку роботи!
Оволодіти професійними навичками самопрезентації ви зможете на навчальних транінгах центру зайнятості, а саме - «Підготовка до співбесіди з роботодавцем», від час якого ви:
Ознайомитеся, як і де шукати роботодавця та як обрати майбутню роботу.
Зрозумієте, як пропонувати ідеї, щоб до вас прислухалися.
Навчитеся показувати вашу цінність як фахівця і результат вашої роботи на мові цифр, а не порожніх термінів і шаблонних фраз.
Навчитеся вибудовувати комунікації з роботодавцем.
Для того, щоб потрапити до учасників тренінгу, достатньо виявити своє бажання на прийомі у кар’єрного радника, або ж додати себе самостійно через «персональний кабінет шукача роботи» на сайті Державної служби зайнятості ( https://www.dcz.gov.ua/cabinet) .