Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як не помилитися на співбесіді?

22.07.2021

Успіх під час співбесіди залежить не тільки від професійних якостей, а й від того, яке перше враження ви справите на роботодавця.

Під час співбесіди, шукач роботи не підозрює, що може здійснювати помилки, ось декілька з них:

Багато професійних термінів

Роботодавець оцінює навички і знання фахівця, а не вміння красиво говорити, не потрібно завантажувати розмову великою кількістю термінів.

Загальні фрази або перенасичення життєвими історіями, замість демонстрації реальних результатів.

Багато зайвих деталей

Будь-яка відповідь починає розповіддю «з найдавніших часів».

Якщо фахівець не в змозі себе оцінити, розповісти про те, що він вміє і як його робота допомагає заробити або заощадити роботодавцю - можна вважати співбесіду провальною.

Говорити з роботодавцем на одній мові, вигідно презентувати свої сильні сторони, як фахівця - це навичка, якій потрібно вчитися.

І, так - це ключова навичка при пошуку роботи!

Оволодіти професійними навичками самопрезентації ви зможете на навчальних транінгах центру зайнятості, а саме - «Підготовка до співбесіди з роботодавцем», від час якого ви:

Ознайомитеся, як і де шукати роботодавця та як обрати майбутню роботу.

Зрозумієте, як пропонувати ідеї, щоб до вас прислухалися.

Навчитеся показувати вашу цінність як фахівця і результат вашої роботи на мові цифр, а не порожніх термінів і шаблонних фраз.

Навчитеся вибудовувати комунікації з роботодавцем.

Для того, щоб потрапити до учасників тренінгу, достатньо виявити своє бажання на прийомі у кар’єрного радника, або ж додати себе самостійно через «персональний кабінет шукача роботи» на сайті Державної служби зайнятості ( https://www.dcz.gov.ua/cabinet) .

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше