Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як не піддаватися паніці під час пошуку роботи?

17.02.2021

Зберігати спокій вкрай важливо у будь-якій ситуації, особливо під час працевлаштування. Тому скористайтеся порад, що допоможуть почуватися впевнено.

Спланований день

Ви повинні виробити чіткий розпорядок дня та дотримуватися його.

«А що, якщо…?»

У стресових ситуаціях важко зупинити потік думок та перестати обдумувати найгірші сценарії розвитку подій. Але варто побороти це.

Спілкування

Коли ви опинилися в полоні хвилювань від тривалого пошуку роботи, не варто залишатися там наодинці надовго. Не припиняйте спілкування зі своїми друзями та колишніми колегами.

Кінцева мета

Коли вже виникає бажання опустити руки і залишитися безробітнім на все життя, згадайте про кінцеву мету.

Кінець світу скасовується

Якщо кожну свою невдачу ви сприймаєте як катастрофу, то зберігати спокій під час тривалого пошуку роботи стає важче. Вам необхідно змінити своє ставлення до поразок і сприймати їх лише як проміжний етап на шляху до досягнення кінцевої мети.

Здоровий сон

Для мінімізації згубного впливу стресу особливо важливо висипатися. Під час повноцінного сну мозок перезавантажується та відгороджує вас від негативу минулого дня.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше