Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Випуск з професії «Штукатур»

25.03.2021

18 березня 2021 року, слухачі групи №55-ХЦ/20 з професії «Штукатур» завершили своє навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості і склали державну кваліфікаційну атестацію, де показали відмінні показники засвоєння як теоретичних занянь, так і практичних.

Виробничу практику слухачі проходили на таких підприємствах: ТОВ «Горінвестстрой», фермерське господарство «Альфа» та завод «Тора» Харківського державного авіаційного виробничого підприємства.

На практиці слухачі виконували обштукатурювання та суцільне вирівнювання поверхонь; готували розчини з готових сухих сумішей; попереджували і усували дефекти опоряджувальних робіт тощо.

По завершенню атестації усім слухачам присвоєно кваліфікацію «Штукатур 3 розряду».

«Творити – це завжди непросто. Залишити після себе, як результат власної роботи не тільки красу, але і затишок, може тільки справжній фахівець. Я рада, що обрала професію штукатура. Ця професія моя! » - зазначила слухачка Валентина.

#хцпто #професія #штукатур #навчання #практика #штукатур #маляр #будівництво #слухачі #підприємство #партнери #центр #центрзайнятості #харківщина

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше