Виїзний захід до Старосалтівської ОТГ

02.10.2019

02.10.2019 відбувся виїзний захід до Старосалтівської об’єднаної територіальної громади. Під час заходу був проведений індивідуальний прийом громадян, під час якого були надані консультації місцевому населенню щодо законодавства про зайнятість, розвитку зеленого туризму, електронні сервіси служби зайнятості тощо. Також керівництво районної філії мало можливість провести зустріч з партнерами із Вовчанського сервісного центру ПФУ та оговорити нагальні питання стосовно державних гарантій соціального захисту громадян.