Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Виїзний профорієнтаційний захід для молоді

11.10.2019

      Дисбаланс на ринку праці в Україні, робота не за спеціальністю, крайня необхідність роботодавцям “робочих рук” - все говорить про те, що до визначення майбутнього фаху потрібно підходити дуже виважено і приділяти цьому достатню кількість уваги. А, отже, і проведення профорієнтаційної роботи у професійному визначенні молоді є дуже актуальним.

      Питання щодо визначення майбутньої професії, про потребу у фахівцях на ринку праці, про послуги служби зайнятості та можливості навчання обговорювалися на виїзному профорієнтаційному заході, який відбувся 10 жовтня 2019 року для учнів КЗ «Вільчанський ліцей». Фахівець Вовчанської РФ ХОЦЗ Світлана Федоркова та представники навчальних закладів м.Вовчанська, а саме КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» та Вовчанський коледж ХНТУСГ ім. П.Василенка, які були запрошені , наголосили про ретельний та виважений підхід до вибору майбутньої професії. «Професія визначає у майбутньому соціальний статус і затребуваність у житті особи, а також рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі», - зауважила Світлана Олексіївна.

      Студентки медколеджу підняли настрій учасникам заходу веселим танком та виконанням пісні. Діти на цілий день отримали позитивний заряд енергії та з радістю продовжили навчання. В заході прийняли участь 89 осіб, в т.ч. 69 учнів.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше