Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Відкриття виставки “Очікування Vs Реальність”.

03.08.2020

Метою виставки є підвищення рівня обізнаності громадян щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких явищ, як торгівля людьми та їх експлуатація.

30 липня о 10:00 2020 року в парку імені Тараса Шевченка відбудеться офіційне відкриття виставки, де знайшли відображення історії постраждалих українців, які в пошуках кращого життя і заробітку приймали пропозиції ненадійних роботодавців і потрапляли до небезпечних ситуацій.

Відвідувачі виставки матимуть можливість отримати поради щодо того, як подбати про себе та безпеку своїх рідних.

Під час відкриття виставки відбудеться брифінг за участі заступника Міністра соціальної політики Бориса Лебедцова та представників Міжнародної громадської організації “А21 Україна”, Міжнародної організації з міграції (МОМ), Координатора проектів ОБСЄ в Україні, КМДА, які є організаторами виставки, а також представників правоохоронних органів.

МІСЦЕ: Виставка буде проходити в парку ім. Тараса Шевченка до 12 серпня, а далі вирушить великими містами України. Загалом виставка побуває в 18 містах

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше