Відкритий доступ до онлайн-курсів Coursera.

06.07.2020

Сьогодні служба зайнятості є майданчиком надання широкого спектру послуг, зокрема й через електронні сервіси.

У Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості 03.07.2020 року пройшов інформаційний вебінар щодо презентації доступу до безкоштовних навчальних освітніх онлайн-платформ, які допомагають розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, а також отримати нові знання для професійного зростання та саморозвитку. Фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Світлана Середа повідомила безробітних про можливість навчатись безкоштовно на базі освітньої платформи Coursera (https://www.coursera.org/). Цей новий, ефективний і економічний спосіб навчання стає все більш доступним через Інтернет. Кожен курс Coursera викладають фахівці з кращих університетів і навчальних закладів світу, курси охоплюють різні галузі: гуманітарні науки, медицину, психологію, підприємництво, економіку, ІТ - технології, інформатику тощо.

Залишаються доступними також наступні безкоштовні електронні сервіси служби зайнятості:

Телефони для звернень: ☎ 068-196-45-15; (05741) 4-23-80,
наша електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua, Вовчанська районна філія ХОЦЗ