Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Вибір професії - крок до самостійного життя

08.12.2019

      Вибір професії, яка відповідає інтересам і нахилам особистості молодої людини – завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому постійна, цілеспрямована допомога в формуванні інтересу і любові до певного виду професійної діяльності – одне із головних завдань державної служби зайнятості в профілактиці молодіжного безробіття.

      Під час профорієнтаційного семінару, який був проведений спеціалістом Вовчанської районної філії Світланою Федорковою для учнів Вовчанської ЗШ №3, школярі ознайомилися з методикою проходження тестування на спеціалізованій онлайн сторінці сервісу «Моя професія: консультаційна мережа», яка допомагає у визначенні майбутньої професії, з актуальними вакансіями району, з можливістю навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ тощо. В заході також взяли участь навчальні заклади Вовчанського району – КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» та Вовчанський коледж ХНТУСГ ім. Петра Василенка, які із задоволенням розповіли присутнім про умови вступу до навчальних закладів та можливістю подальшого розвитку за отриманими професіями.
Сподіваємося, що проведена профорієнтаційна робота служби зайнятості дозволить випускнику правильно обрати професійний шлях, а також допоможе психологічно підтримати старшокласника та його батьків у прийнятті життєво важливого рішення.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше