Вебінар з військовослужбовцями, звільненими з військової служби, учасниками бойових дій

22.12.2020

18.12.2020 року у Вовчанській районній філії Харківського ОЦЗ проведено інформаційний вебінар з військовослужбовцями, звільненими з військової служби, учасниками бойових дій (ветеранами АТО/ООС), які звернулись до служби зайнятості з метою пошуку роботи. Безробітні отримали інформацію про стан ринку праці, порядок пошуку та підбору підходящої роботи, проходження професійного навчання для підвищення кваліфікації або здобуття нової професії, у т.ч. в Центрах професійно – технічної освіти ДСЗ, участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру, можливість отримання ваучера, корисні веб - ресурси для пошуку роботи та розміщення резюме тощо. До участі у заході було запрошено начальника відділу «Вовчанське бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Уханьову Марію. Представник відділу ознайомила учасників з інформацією, що таке бюро правової допомоги, які послуги можна отримати, хто може скористатися послугами, порядок отримання первинної та вторинної безоплатної правової допомоги, зміни в законодавстві про безоплатну правову допомогу.