Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Вебінар для учнів КЗ «Вовчанський ліцей №1»

11.02.2021

        Фахівці Вовчанської районної філії ХОЦЗ за допомогою програми «Zoom» провели черговий інформаційний вебінар для учнів КЗ «Вовчанський ліцей №1». До заходу було залучено представників Вовчанського фахового коледжу ХНТУ ім. П.Василенка та Вовчанського медичного фахового коледжу.

       На он-лайн «зустрічі» учасники ознайомились з особливостями обслуговування клієнтів служби зайнятості у період карантину, дізналися про права та обв’язки безробітної особи, можливості електронних сервісів державної служби зайнятості, з переліком професій в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ та умовами вступу до навчальних закладів м.Вовчанська.

        По завершенні профорієнтаційного вебінару, учасники отримали вичерпні відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби додаткової консультації.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше