Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Триває робота в Старосалтівській ОТГ

13.09.2019

      11 вересня 2019 року в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Старосалтівської ОТГ фахівцем Вовчанської РФ ХОЦЗ Інною Фоменко надано роз’яснення по роботі з інтернет-ресурсами.
Служба зайнятості – це мобільна сервісна структура, яка постійно впроваджує сучасні інноваційні підходи до роботи. Головна мета яких - допомогти роботодавцю скоріше знайти працівника, а шукачеві – роботу своєї мрії.

      Державна служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.
За допомогою Інтернет-ресурсів можна самостійно, не витрачаючи зайвого часу, на сайті Державної служби зайнятості – http://www.dcz.gov.ua послугою «Електронна черга»: записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості з метою отримання консультацій з питань: сприяння працевлаштуванню; вибору професії; профнавчання; профорієнтації; тимчасової зайнятості; реєстрації у службі зайнятості (центрі,філії); юридичних аспектів у сфері зайнятості тощо.

      Завдяки розміщенню «відео-вакансій» та «відео-резюме» на Інтернет-ресурсах служби зайнятості: офіційному веб-порталі, соціальних мережах фейсбук, кожен шукач роботи та потенційний роботодавець значно скорочує шлях до отримання позитивного результату.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше