Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Тренінг для осіб з інвалідністю «Активне працевлаштування»

05.12.2019

      3 грудня 2019 року спеціалістами Вовчанської РФ ХОЦЗ організовано тренінг для безробітних «Активне працевлашування», приурочений Міжнародному дню людей з інвалідністю.
      Учасники заходу взяли активну участь у обговоренні питань щодо існуючих перешкод при працевлаштуванні осіб з інвалідністю, внутрішніх ресурсів, ефективних засобів для успішної самореалізації, побудови професійної кар’єри. В ході роботи тренінгу учасники розглянули приклади позитивного досвіду працевлаштування, провели самоаналіз власних якостей, отримали рекомендації для створення власного позитивного іміджу.  Особливу увагу приділено техніці співбесіди (інтерв’ю) з роботодавцями. Слухачі дізналися про види та структуру співбесіди, отримали рекомендації щодо підготовки до співбесіди, поведінки на співбесіді. За допомогою інтерактивних вправ безробітними були опановані методи та форми ефективної самопрезентації, методи ділового спілкування тощо.
      У ході проведення семінару відбулася бесіда з присутніми про особливості життя інвалідів у сучасному соціумі, про їх проблеми та переживання. Надано рекомендації, як змінити відношення до своєї хвороби – не тягти її, як важку ношу, а навчитися взаємодіяти з нею, як з трудним партнером, перетворити її на стимул до самовдосконалення. Наголошено на необхідності знайти нові сенси у особистому житті та трудовій діяльності, сформувати нове відношення до себе як до абсолютно повноцінної людини, підвищити особисту цінність та самоповагу.

      Учасникам були надані рекомендації щодо зняття внутрішньої напруги та психологічних бар’єрів при спілкуванні з оточуючими, як відчувати свою неповторність та значущість.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше