Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Тестування – це важливо!

09.10.2019

      За даними міжнародних організацій близько половини молодих людей в Україні працює не за спеціальністю. І ці цифри говорять про те, що визначення майбутнього фаху потрібно підходити дуже виважено і приділяти цьому достатню кількість уваги. При зверненні до служби зайнятості молоді люди можуть пройти цілий ряд профдіагностичних заходів для визначення своїх сильних сторін на професійних здібностей. Коли людина буде знати, який тип роботи їй підходить за темпераментом і професійними якостями, шанси обрати правильну спеціальність буде набагато більші. Тому починати проходити профорієнтаційні тести потрібно не пізніше, ніж з 9-го класу.

      Звернувшись до фахівців з профорієнтації Вовчанської районної філії ХОЦЗ, ви можете отримати консультацію з найрізноманітніших питань. Від «як правильно обрати професію» до «в якому вузі її можна отримати». Консультації передбачають усестороннє врахування здібностей особистості до того чи іншого типу професій та надання конкретної поради. Комп’ютерна обробка даних є об’єктивною, а тому більш як на 90% співпадає з реальною картиною. До того ж, система надає перелік варіантів професій для обрання. Тестування безкоштовно можна пройти у Вовчанській РФ ХОЦЗ та на спеціалізованій онлайн сторінці сервісу «Моя професія:консультаційна мережа» https://test.myprofession.com.ua/.

     Телефон для довідок: (05741) 4-23-80, Вовчанська РФ ХОЦЗ, відділ активної підтримки безробітних

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше