Співпрацюємо із бюро правової допомоги

12.03.2021

Фахівцями Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості велика увага приділяється проведенню інформаційних та консультаційних семінарів, як засобу надання інформації клієнтам, що сприяє пришвидшенню працевлаштування та адаптації в умовах сучасного рику праці.

Так, 11 березня 2021 року, для безробітних осіб був проведений семінар із загальних питань зайнятості за участю начальника Вовчанського бюро правової допомоги Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Уханьової Марії. В ході зустрічі обговорювалися питання, спрямовані на підвищення рівня правової обізнаності населення щодо захисту їхніх прав: особливості працевлаштування, звільнення, переведення на іншу посаду, відновлення втрачених документів та інші питання, які пов'язані з реалізацією права на працю.

По закінченню заходу присутні отримали буклети, брошури та контакти Вовчанського бюро правової допомоги для індивідуальних звернень.

Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-49-96 Вовчанська районна філія ХОЦЗ

Електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua