Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Співбесіда по Skype: секрети успішного проходження.

18.06.2020

        Перевірте все

        Найчастіше співбесіди по Skype проводять, коли компанія базується в іншому місті або країні. Перевірте, чи не знаходиться офіс компанії в іншому часовому поясі. Якщо так, то уточніть, за яким часом ви будете спілкуватися.

Не забудьте перевірити техніку.

Зробіть пробний дзвінок, щоб упевнитися, що камера й мікрофон працюють добре. Дуже важливо, щоб звук був якісним, інакше ейчар може щось не так почути і скласти про вас неправильне враження.

Підготуйтеся
Відкрийте своє резюме, портфоліо або інші необхідні документи заздалегідь, зберіть посилання, які знадобляться, в один список. Це дозволить уникнути незручних пауз під час розмови. Та й техніка зависає в найбільш невідповідний момент, отож щоб зайвий раз не нервувати, підготуйтеся заздалегідь.

Крім цього, складіть список питань до менеджера, перегляньте текст вакансії, почитайте про компанію. Покладіть поруч з комп’ютером блокнот і ручку, щоб робити помітки. Буде дуже проблематично щось уточнити, коли дзвінок закінчиться. Якщо при особистій зустрічі ви ще можете поговорити з HR-менеджером, поки він проводжає вас, то після того, як покладуть слухавку, можливості поставити питання найближчим часом може й не бути.

Попрацюйте над вимовою

Під час онлайн-співбесіди складніше показати свою харизму, та й сприймати інформацію на слух важче, отже слід приділити особливу увагу голосу і мові:

  • Не торохкотіть, робіть паузи, можливо, навіть трохи довші, ніж зазвичай.
  • Правильно інтонуйте слова.
  • Робіть зупинки між фразами, щоб ейчар встигав поставити питання.

Не соромтеся перепитувати, чи зрозуміло і чутно, якщо вам здалося, що зник зв’язок. І постарайтеся не друкувати текст під час розмови, щоб не створювати неприємний шум на іншій стороні. Якщо виникла така необхідність, вимкніть мікрофон.

У вас виникли питання - зверніться до спеціалістів Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за тел.: (068)196-45-15, (05741) 44996, 42380.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше