Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Служба зайнятості запрошує на навчання

01.11.2019

      31 жовтня 2019 року у Вовчанській РФ ХОЦЗ проведено семінар "Презентація НЗ - ЦПТО ДСЗ" для безробітних осіб, які тривалий час перебувають на обліку у службі зайнятості.
Профконсультант Блекот Алла розповіла учасникам заходу про види та форми професійного навчання, надала інформацію про професії, спеціальності, які можна отримати на базі навчальних закладів - ЦПТО ДСЗУ. Більш детальніше було ознайомлено слухачів семінару із Харківським центром професійно-технічної освіти ДСЗ, зокрема, із переліком професій, за якими можливе там навчання, його формами, умовами та термінами. Після закінчення семінару бажаючі пройшли тестування для визначення професійної спрямованості. Дві особи зацікавилися можливістю пройти навчання. Сподіваємося, що служба зайнятості стане саме тим рухливим механізмом, який допоможе безробітним в подальшому знайти і реалізувати себе як професіонала!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше