Служба зайнятості співробітничає з викладачами ПТНЗ
23.02.202122 лютого 2021 року викладач Старосалтівського ліцею Людмила Лисаченко розпочала навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом «Створення персонального інформаційно-освітнього простору сучасного педагога» з елементами дистанційних технологій. На сьогодні курси цифрової грамотності із опануванням інструментів онлайн-освіти – «хмарних технологій» мають нагальну потребу. Бажаємо успіхів в опануванні даних дисциплін.
![](/storage/static-pages/static-pages/898707ab3d5f68b38d80e0da94941052.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/8f548674977abf4be6897cd31c197f3b.jpg)