Служба зайнятості пропонує отримати професію «покоївка»!

27.02.2020

Професія «покоївки» популярна ще з давніх часів, коли в багатьох будинках для дотримання чистоти містився цілий штат покоївок. Сучасні фахівці працюють в готелях, пансіонатах та приватних будинках. Одним з очікуваних результатів роботи покоївки повинно стати створення комфортних умов проживання клієнтів готельного закладу, аби вони почували себе як вдома.

Особливістю готельного господарства є цілодобовий цикл обслуговування, тому можна виділити основні професійні якості, якими повинна володіти покоївка: працелюбність, організованість, охайність, висока витривалість, комунікабельність, дипломатичність, здатність справляти гарне враження. Професію «покоївка» можна отримати у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості .

Під час навчання Ви опануєте такі дисципліни як: «Основи електротехніки», «Основи правових знань», «Технологія обслуговування в готелях та туристичних комплексах», «Санітарія та гігієна в підприємствах готельного типу». По завершенню теоретичного та практичного навчання майбутні покоївки отримують документ державного зразка – свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації («Покоївка» І розряду). Термін теоретичного та практичного навчання - 3 міс. Для безробітних громадян навчання безкоштовне. У разі потреби слухачі будуть забезпечені гуртожитком.

За додатковою інформацією щодо умов та початку навчання звертатись до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).