Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Служба зайнятості допоможе Вам отримати нову, омріяну професію!

02.12.2019

      За сприяння служби зайнятості громадяни з числа зареєстрованих безробітних можуть пройти професійне навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

      Професійне навчання зареєстрованих безробітних організовується у професійно-технічних навчальних закладах усіх форм власності: це училища, ліцеї, професійно-технічні центри, навчально-курсові комбінати, учбові центри, на базі вищих навчальних закладів, або безпосередньо у роботодавців - замовників кадрів.

      Якщо немає можливості організувати навчання в області, направляємо на навчання у навчальні заклади, які знаходяться за її межами. Для цього використовується база навчальних закладів Державної служби зайнятості України. На сьогоднішній день функціонує 11 центрів ПТО ДСЗ – Дніпропетровський, Донецький, Івано-Франківський, Луганський, Львівський, Одеський, Полтавський, Рівненський, Сумський, Харківський, Херсонський.

     Наші переваги навчання в Центрах професійно-технічної освіти :

  • стислі терміни навчання;
  • для безробітних громадян навчання та проживання у гуртожитку - безкоштовні;
  • сучасна матеріально-технічна база навчального закладу;
  • подальше працевлаштування і отримання стабільного прибутку.

      За додатковою інформацією щодо умов навчання звертатись до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше