Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Служба зайнятості до ваших послуг!

28.05.2021

Рекрутинг – один із напрямків роботи з роботодавцями.

Що робити роботодавцю, аби максимально оперативно знайти потрібного спеціаліста? Правильно, звернутися до рекрутера служби зайнятості!

За допомогою таких спеціалістів роботодавець без зайвих клопотів, безкоштовно і максимально швидко знайде собі кваліфікованого працівника.

У Вовчанській районній філії ХОЦЗ спеціалісти відділу взаємодії з роботодавцями поєднують функції рекрутерів, та у разі необхідності, можуть допомогти роботодавцю відшукати необхідного претендента на вакансію не лише у базі даних офіційно зареєстрованих безробітних, а й серед іншого незайнятого населення на відкритому ринку.

За бажанням працедавця служба зайнятості організує скайп-співбесіду з потенційними кандидатами на посаду. Швидко й зручно, чи не так?

Чекаємо вас у Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше