Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування

17.06.2021

Для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, 16 червня 2021 року у Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Фахівець відділу активної підтримки безробітних Алла Блекот розповіла про стан ринку праці, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості.

Про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України докладно розповіла представник Вовчанського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Яна Демідова. Шукачів роботи ознайомили з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом. «На сьогодні служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці», – зазначила фахівчиня філії.

По завершенні вебінару учасники отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше