Швачка - професія для творчих людей!

26.06.2020

Запрошуємо пройти навчання!

У наші дні існує не така велика кількість професій, в яких могли б повністю реалізувати свої творчі здібності представниці жіночої половини людства. Одна з них підійде для жінок, вимушених по тим чи іншим обставинам перебувати вдома. Яка ж це професія? Швачка! Дана спеціалізація у всі часи була дуже затребувана. Адже людям завжди хочеться виглядати красиво і модно. І хто їм у цьому допоможе, якщо не швачка? Багато людей помилково вважають, що швачки займаються лише пошиттям одягу. Але це зовсім не так. Адже вони також можуть виготовляти шкіряні вироби, взуття, а ще автомобільні та інші чохли. Сумки – це теж справа робочих рук швачок.

Чим корисна професія швачки? Звичайно ж тим, що можна шити не тільки на замовлення клієнтів, заробляючи гроші, але й одягати себе, а також всю сім’ю. Професійні швачки займаються пошиттям одягу на замовлення, розробляючи власні унікальні моделі одягу. Швачка зобов’язана вміти працювати з різними матеріалами. Ще один необхідний навик – гарне поводження зі швейною машиною. На сьогоднішній день ця професія дуже поширена. Опис моделей і викрійок можна знайти в профільній літературі або ж створювати самостійно. Велика кількість жінок після навчання стають приватними підприємцями і працюють вдома, перетворивши одну з кімнат у свою майстерню.

Вовчанська районна філія Харківського обласного центру зайнятості запрошує бажаючих отримати професію «швачка» за сприянням служби зайнятості з подальшим працевлаштуванням і отриманням стабільного прибутку. Термін навчання – 23.07.2020 – 02.11.2020 рр.

Для громадян, які зареєстровані у Вовчанській РФ ХОЦЗ, навчання безкоштовне.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м.Вовчанськ вул. 1 Травня,15 або за ☎ (068)196-45-15, (05741) 44996.