Шановні жителі Старосалтівської громади!
19.11.201920.11.2019 року з 9.00 до 15.00 в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Старосалтівської ОТГ для Вас буде працювати представник Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. У Вас буде можливість ознайомитись з актуальними вакансіями, про які проінформували роботодавці Вовчанського району, одержати консультації щодо роботи електронних кабінетів служби зайнятості, отримати поради по складанню професійного резюме, проходженню співбесіди з роботодавцем тощо.
![](/storage/static-pages/static-pages/53d51dc1085b79a1f3cfd7fc846a77c1.jpg)