Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Шановні жителі Старосалтівської громади!

12.11.2019

13.11.2019 року о 9-00 год. запрошуємо Вас взяти участь в інформаційному семінарі «Презентація послуг з професійного навчання, у т.ч. презентація центрів професійно-технічної освіти ДСЗ, ХЦПТО"», який буде проходити в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Старосалтівської ОТГ.

З 9-00 до 15-00 для Вас буде працювати представник Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. У Вас буде можливість ознайомитись з актуальними вакансіями, про які проінформували роботодавці Вовчанського району, одержати консультації щодо роботи електронних кабінетів служби зайнятості, отримати поради по складанню професійного резюме, проходженню співбесіди з роботодавцем тощо.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше