Шановні представники малого та середнього бізнесу Вовчанського району!

18.07.2020

Інформуємо Вас про те, що станом на 16 липня до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості надійшло 302 пакети документів від роботодавців та підприємців району для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. На сьогодні вже одержані схвальні рішення за 210 зверненнями. Серед поданих звернень 283 складають пакети документів від ФОПів, що працюють без найманої праці. 19 заяв найдійшло від роботодавців, які, завдяки державній підтримці, змогли уберегти від скорочення 71 робоче місце.

За період карантину для 205 суб’єктів малого та середнього бізнесу, які звернулись до Вовчанської районної філії ХОЦЗ, вже замовлено загалом більш ніж 1 млн. 410 тис. грн. допомоги по частковому безробіттю. За час дії програми, керівництвом та фахівцями Вовчанської РФ ХОЦЗ були проведені більше ніж 400 індивідуальних зустрічей з ФОПами та роботодавцями району, проведений масовий захід з 90 підприємцями та працедавцями, що ведуть свою діяльність на території ТОВ «Ринок».

22 липня 2020 року заплановано проведення низки зустрічей з роботодавцями та підприємцями Старосалтівської ОТГ у рамках діяльності Центру підтримки розвитку підприємницької діяльності та туризму, під час яких представники служби зайнятості нададуть детальні роз’яснення законодавства щодо одержання допомоги по частковому безробіттю.

Всю необхідну консультаційну допомогу у оформленні пакетів документів Ви можете отримати за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15. Звертайтесь до нас за телефонами 4-33-37 або 068-196-45-15.