Шановні представники малого та середнього бізнесу Старосалтівської об’єднаної територіальної громади

18.07.2020

22 липня 2020 року на базі Центру підтримки розвитку підприємницької діяльності та туризму Старосалтівської ОТГ пройде зустріч з представниками Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Тема зустрічі – фінансова підтримка Державою малого та середнього бізнесу під час дії карантинних обмежень, пов’язаних з розповсюдженням коронавірусу COVID-19. Представники служби зайнятості нададуть детальну інформацію про умови надання допомоги по частковому безробіттю.

Якщо Ви хочете стати учасником зустрічі, звертайтеся до представників Центру підтримки розвитку підприємницької діяльності та туризму Старосалтівської ОТГ за телефоном 050-97-96-101. Разом Ви оберете оптимальний час відвідування, щоб запобігти одночасному масовому перебуванню великої кількості осіб.

Допомога по частковому безробіттю - це реальна фінансова підтримка бізнесу під час карантину! Скористайтесь підтримкою Держави!