Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Шановні батьки!

19.09.2020

Якою буде наша країна через 10-20 років – це значною мірою залежить від вас. Саме ваші діти невдовзі будуть забезпечувати добробут суспільства. Суспільство покладає свої надії на вас, тому що ви, маючи авторитет у дітей, можете вплинути на прийняття відповідального рішення щодо вибору професії. Ось чому є важливою ваша поінформованість щодо сучасних потреб ринку праці та правил вибору професії.

ПЛАТФОРМА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ http://profi.dcz.gov.ua/ створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі.

Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію, якщо існує потреба у:

  • виборі (зміні) професії;
  • виборі майбутнього напряму професійного навчання;
  • визначенні схильності до підприємницької діяльності
  • оцінці власних здібностей та навичок (Soft Skills);
  • саморозвитку.

За бажанням Ви можете звернутися за додатковою консультацією до фахівців Вовчанської районної філії Харківського ОЦЗ.

Завдяки Платформі з профорієнтації та розвитку кар'єри Ви можете безкоштовно продіагностувати схильності, здібності, краще зрозуміти професійні інтереси своїх дітей. Тобто зробити власну профорієнтацію та надати самостійно професійну допомогу.

Головне, щоб людина займалася улюбленою справою. В цьому запорука успіху!

Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-23-80, Вовчанська районна філія ХОЦЗ.

Наша електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше