Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Семінар для жителів Старого Салтова

11.10.2019

      09.10.2019 року в приміщенні Старосалтівської селищної ради відбувся семінар для роботодавців на тему : «Організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, у тому числі, для інвалідів. Скористайтеся шансом раціонально розподілити власні кошти та використати підтримку держави», за участю роботодавців, що ведуть діяльність на території Старосалтівської ОТГ.

      Під час заходу, насамперед, були розглянуті питання працевлаштування безробітних осіб, у тому числі, осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб на роботи тимчасового характеру. Також присутнім була надана інформація про спектр послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям. Після семінару роботодавцям об’єднаної територіальної громади були надані індивідуальні консультації з різних питань.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше