Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Семінар з вивільнюваними працівниками

30.10.2019

      28 жовтня 2019 року фахівець відділу активної підтримки безробітних Вовчанської РФ ХОЦЗ Світлана Федоркова провела консультацію-семінар для працівників відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Вовчанської РДА Харківської області щодо яких заплановане вивільнення у зв’язку зі скороченням чисельності працівників.

      Під час семінару учасники заходу отримали інформацію щодо їх прав та обов’язків згідно чинного законодавства у сфері зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Були ознайомлені з комплексом послуг, які надає державна служба зайнятості, серед яких: підбір роботи, можливість професійного навчання або перенавчання, сприяння у підприємницькій діяльності, залучення до самозайнятості тощо. «Втрата роботи – не трагедія, а початок нового етапу життя, який відкриє перед вами безліч можливостей самореалізації. Головне – ваше відношення та готовність до змін»-, наголосила Світлана Олексіївна.

      Семінар пройшов у форматі конструктивного діалогу. Присутні активно ставили питання, які стосувалися деталей набуття статусу безробітної особи, можливості перенавчання та започаткування підприємницької діяльності, а також висловили подяку за роз’яснення та корисну інформацію.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше