Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Семінар у Старому Салтові

09.07.2021

07.07.2021 в приміщенні Старосалтівської селищної ради відбувся семінар на тему: «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам, у тому числі особам з інвалідністю» за участю роботодавців, які ведуть свою ,діяльність на території Старосалтівської селищної ради.

Під час заходу висвітлювались різні теми: детенізація ринку праці; питання працевлаштування безробітних осіб; можливість отримання компенсацій роботодавцями за працевлаштованих осіб тощо. Детальніше були розглянуті питання легалізації трудових відносин та неприпустимості допуску до роботи працівників без офіційного працевлаштування. Роботодавцям була надана інформація про необхідність дотримання вимог трудового законодавства України при працевлаштуванні на роботу найманих працівників.

Після семінару роботодавцям були надані індивідуальні консультації з різних питань.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше