Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Семінар для роботодавців

28.10.2019

      25.10.2019 року в приміщенні Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Нові стимули для роботодавців у випадку працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та інвалідів», за участю представників працедавців Вовчанського району.

      Під час заходу, насамперед, були розглянуті питання компенсації витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених, відповідно до Порядку, затвердженого Постановою КМУ від 08.08.2015 року (із змінами). Присутнім також була надана інформація про спектр послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям. Після семінару учасникам заходу були надані індивідуальні консультації з різних питань.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше