Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Що таке «легальна зайнятість»?

15.10.2020

Що таке «легальна зайнятість»? Яким чином вона впливає на роботодавця та найманих працівників? Такими питаннями сьогодні задаються обидві сторони трудового процесу.

Для найманого працівника легальна зайнятість - це впевненість у майбутньому. Належним чином оформлені трудові відносини з працедавцем дають можливість, у разі потреби, оформити лікарняний лист; піти в оплачувану відпустку; одержати допомогу у разі отримання травм на виробництві та виплату допомоги по догляду за дитиною; отримати гідну пенсію після завершення трудової діяльності.

Для роботодавця легальна зайнятість – це економія власних коштів. Належним чином оформлені трудові відносини з найманими працівниками, дозволять працедавцю, перш за все, не потрапити під дію фінансової відповідальності відповідно до чинного законодавства. Оформлюючи трудові відносини належним чином роботодавець сприяє зменшенню соціальної напруги в суспільстві; збільшенню надходжень до бюджету; розвитку економіки країни тощо.

З метою інформування про легальні трудові відносини фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості залучають роботодавців до співпраці, організовують для них семінари, круглі столи, робочі зустрічі тощо. Інформація, що отримують роботодавці під час таких заходів, стає в нагоді на шляху до легалізації трудових відносин.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше