Робота з особами, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

07.10.2019

7 жовтня 2019 року провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Вовчанської районної філії ХОЦЗ Федоркова Світлана провела чергову зустріч з особами, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та перебувають на обліку у Вовчанському районному відділі філії Державної установи "Центр пробації". Світлана Олексіївна поінформувала учасників про послуги Держаної служби зайнятості, акцентувала увагу учасників заходу щодо можливості безкоштовного навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти за направленням ДСЗ. Надала інформацію щодо переліку документів при реєстрації для отримання статусу безробітної особи та ознайомила з актуальними вакансіями м. Вовчанська. Наприкінці заходу присутні мали змогу надати запитання, які їх цікавили, та отримали буклети .Прийняли участь 5 осіб.