Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Робота з учнями

24.09.2019

      23 вересня 2019 року фахівець відділу активної підтримки безробітних Вовчанської районної філії ХОЦЗ Федоркова Світлана разом з випускниками Вовчанського ліцею №2 проходили комп’ютерне тестування «Профексперт», яке допомагає визначити свої професійні здібності та сферу професійного розвитку. Фахівець звернула увагу та надала роз’яснення щодо проходження тестування на спеціалізованій онлайн сторінці сервісу «Моя професія:консультаційна мережа» https://test.myprofession.com.ua/.

      Учні отримали інформацію про навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про робітничі професії та їх особливості, дізналися про актуальні професії Харківського регіону.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше