Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Робота з роботодавцями

18.05.2021

Спеціалісти Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості продовжують інформувати роботодавців та незайняте населення про переваги легальної зайнятості:

  • Проводять роз’яснювальну роботу з роботодавцями та найманими працівниками, що працюють на території Вовчанської та Старосалтівської громад, щодо наслідків «тіньової» зайнятості для обох сторін.
  • Повідомляють роботодавців щодо неприпустимості використання найманої праці без оформлення трудових відносин.
  • Безробітних інформують про переваги легальної зайнятості, акцентуючи увагу, що зайнятість у «тіні» спрямована проти людини, позбавляє її права на гідну оплату праці; охорону праці; соціального, пенсійного та медичного забезпечення.

Служба зайнятості вкотре звертається до роботодавців – не ризикуйте, не чекайте, а вже сьогодні введіть свій бізнес у законне русло.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше