Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Робота щодо задоволення кадрових потреб роботодавця – ПрАТ «Вовчанський агрегатний завод»

23.01.2020

      Оперативне вирішення питання зайнятості населення та задоволення кадрових потреб роботодавця - основне завдання фахівців Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості.

      22 січня 2020 року фахівцями районної філії був проведений захід щодо презентації ПРАТ «Вовчанський агрегатний завод» за участю представників підприємства. Спілкування роботодавця з безробітними у присутності працівників служби зайнятості дає більш ефективний результат щодо можливості отримати більш детальну інформацію для шукачів роботи з уст самого керівництва підприємства. Безробітні особи отримали вичерпні відповіді на хвилюючи питання щодо можливості працевлаштування на дане підприємство.

      Телефон для довідок «ПРАТ» ВАЗ - 0503029289

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше