Робоча зустріч служби зайнятості з керівництвом Старосалтівської ОТГ

02.10.2019

02.10.2019 директором Вовчанської РФ ХОЦЗ Оленою Бондаренко проведено робочу зустріч з заступником голови Старосалтівської ОТГ Анатолієм Бурменко. В ході зустрічі були обговорені питання розвитку громади, передбачення коштів у місцевому бюджеті на заходи, направлені на сприяння зайнятості, створення нових робочих місць та зниження рівня безробіття, фінансування громадських робіт у 2020 році за кошти місцевого бюджету, професійної орієнтації шкільної молоді тощо. А. Бурменко із гордістю презентував майбутній Центр підтримки бізнесу, розвитку підприємницької діяльності та туризму в Старосалтівській ОТГ. Сторони обговорили участь служби зайнятості у розвитку малого підприємництва громади, у тому числі готельного бізнесу та зеленого туризму. Також були визначені шляхи подальшої співпраці щодо професійної орієнтації учнів з віддалених сіл ОТГ.