Робоча зустріч з питань запланованого масового вивільнення осіб

26.01.2021

25.01.2021 відбулась робоча зустріч з питань запланованого масового вивільнення осіб між директором Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Олени Бондаренко та начальником управління соціального захисту населення Вовчанської районної державної адміністрації Тетяною Мельниковою. Директор центру зайнятості поінформувала керівництво про перспективи працевлаштування на локальному та суміжних ринках праці, а також розповіла про заходи, які будуть вжиті службою зайнятості задля пом’якшення напруги під час скорочення та забезпечення роботою кожного працівника, ще до моменту припинення трудових відносин. Захід з вивільнюваними працівниками заплановано на четвер (в заході приймуть участь 39 осіб, що плануються до вивільнення).